Badania termowizyjne maszyn i urządzeń

Badania termowizyjne maszyn i urządzeń

W zastosowaniach przemysłowych kamery termowizyjne służą do inspekcji maszyn, urządzeń cieplnych, niezbędnych w każdym zakładzie produkcyjnym.

Możliwość sprawdzenia temperatury urządzeń w trakcie ich normalnej pracy, pozwala wcześniej wykryć nieprawidłowości w ich działaniu (podwyższona temperatura) i w konsekwencji pomaga zapobiec późniejszym awariom.

Kamery termowizyjne dzięki bezkontaktowemu działaniu likwidują konieczność demontażu w celu wymiany, bądź naprawy części lub urządzenia, a tym samym zapobiegają kosztownym postojom maszyn, czy wręcz chronią przed niebezpiecznymi następstwami ich wadliwej pracy.

W razie pytań nie wahaj się do nas zadzwonić: kom. +48 503 775 718, lub skontaktuj się z nami poprzez formularz tutaj: www.termowizja-ekoplus.pl/kontakt

Zauważyłeś korzyści dla siebie z efektywnej pracy maszyn i jesteś zdecydowany na wykonanie pomiaru termowizyjnego w celu sprawdzenia czy dzialają prawidłowo.

Serdecznie zapraszamy do współpracy

 
Zakup współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki