Aktualności

Świadczone przez nas usługi termografii i testów szczelności budynku Blower door przyczyniają się do ochrony środowiska. Sprawdź naszą promocje.

PROMOCJA 21-31 grudnia 2017 !!! Badanie termowizyjne budynku 10% taniej !

2017-12-21 22:41:00

UWAGA: Już jest ...ZIMA. Czyli najlepszy czas do przeprowadzania badań termowizyjnych budynków. Z tej okazji proponujemy 10-cio procentowy rabat wszystkim zainteresowanym lokalizacją kamerą termowizyjną miejsc utraty ciepła w swoim domu lub mieszkaniu. Wystarczy zarezerwować termin badania telefonicznie albo mailowo na naszej stronie www.termowizja-ekoplus.pl/kontakt

Serdecznie zapraszamy.

Usługi kamerą termowizyjną - ogłoszenia

Badania termowizyjne

2015-04-27 14:51:00

Czy wiesz w którym miejscu może wystąpić kolejne zwarcie ?

2015-04-10 19:24:00

Termowizja w podczerwieni pomaga w lokalizacji gorących punktów w instalacjach elektrycznych.

Kamera termowizyjna wskazuje precyzyjnie miejsce przegrzania w instalacji elektrycznej. Wynik pomiaru jest natychmiastowy - nie tracimy czasu na żmudne sprawdzanie i wyszukiwanie przeciążeń w instalacji. Dzięki temu, że pomiar jest wykonywany z daleka, ograniczamy ryzyko porażenia prądem, lub poparzenia w wyniku kontaktu z urządzeniami pod napięciem i wysokimi temperaturami elementów.

żadna inna metoda diagnostyczna nie wykrywa przegrzań (gorących punktów) w instalacjach elektrycznych tak szybko i precyzyjnie, jak TERMOWIZJA.

https://www.youtube.com/embed/WAepSeqaygA

Promieniowanie UV

2015-03-20 18:40:00
 

Promieniowanie UV

2015-03-20 17:09:00

Promieniowanie podczerwone (cieplne) wykorzystywane w termowizji, to tylko część spektrum fal elektromagnetycznych.

Innym rodzajem promieniowania, o wyższej energii niż podczerwień, jest promieniowanie UV, czyli ultrafiolet. Jednak w przeciwieństwie do podczerwieni ze względu na wyższą energię, jaką ze sobą niesie, promieniowanie to jest dla nas szkodliwe.

źródłem promieniowania UV jest Słońce i występuje ono zawsze niezależnie od pogody, nawet w pochmurne dni, w słoneczne dni dociera do Ziemii bez przeszkód, penetrując nasze tkanki i doprowadzając do ich uszkodzenia.

Wszyscy jesteśmy narażeni na jego szkodliwe działanie. Częścią ciała najbardzej wrażliwą i w największym stopniu narażoną na działanie promieni UV, są nasze oczy. Jedynym sposobem ochrony oczu przed promieniowaniem ultrafiloletowym jest noszenie okularów, zarówno przeciwsłonecznych jak i korekcyjnych z filtrami UV.

Okulary wyposażone w dobrej jakości filtry UV skutecznie blokują promienie UV, nie dopuszczając do ich wnikania do wnętrza oka. Będąc świadomym ryzyka chroń swoje oczy, noś okulary z filtrem UV na co dzień.

 

Chroń Swój Wzrok Cały Rok.

Energooszczędny dom: jak tracimy ciepło? Termowizja

2015-01-31 00:40:00

Krótki  film o tym, czym jest termowizja i o oszczędnościach energii związanych z jej wykorzystaniem w budownictwie.

Zobacz więcej

Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2014

2014-08-08 18:03:00

Tegoroczne Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2014 będą gościć ponad 700 wystawców z 20 krajów Europy i Azji, pragnących zademonstrować swoje najnowsze produkty dla modernizującej się polskiej energetyki.

 
Tegoroczne 27 targi ENERGETAB 2014 rozpoczynają się 16 września.
 
Więcej informacji na stronie ENERGETAB pod adresem www.energetab.pl

Witamy na stronie Termowizja Eko+

2014-07-29 17:21:00

Z radością informujemy że zakończyliśmy pracę nad naszą stroną internetową. Strona składa się z oferty wraz z cennikiem usług oraz zakładek informacyjnych opisujących zastosowania badań termowizyjnych. Dla Państwa wygody w zakładcce "Kontakt" umieściliśmy formularz kontaktowy pozwalający w wygodny sposób na przesłanie do nas wiadomości e-mail.

Zakup współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki